Број на оглас: 3533043
Објавен на: 09.08.2020, 14:55
1 / 11

FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI 90KS

По Договор
Марка:
Ford
Модел:
Focus C-Max
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI 90KS
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2007)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-KOMANDI NA VOLAN;
-CD PLAYER;
-BORD KOMPJUTER;
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-METALIK BOJA;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-MALA POTROSUVACKA;
-NAPRAVEN E KOMPLETEN SERVIS;
-REGISTRIRAN CELA GODINA;
-------I N F O:(071/252-444)----(070/210-170)----