Број на оглас: 3532955
Објавен на: 23.06.2020, 15:03
1 / 6

Opel Ascona 1.6 D pali vozi

28.000 МКД
Марка:
Opel
Модел:
Ascona
Година:
1982
Гориво:
Дизел
Километри:
95000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Ascona 1.6 D. Kolata e vo ispravna sostojba pali vozi registrirana do 25.03.2020 godina.