Број на оглас: 3532608
Објавен на: 07.08.2020, 09:41
1 / 11

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90KS--O C A R I N E T O--

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FORD FOCUS 1.6 TDCI 90KS--O C A R I N E T O--
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2006)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-KOMANDI NA VOLAN;
-CD PLAYER;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-DVA K;UCA;
-METALIK BOJA;
-HALOGENKI;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-MALA POTROSUVACKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
-----P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A-----
-------I N F O:(071/252-444)-------