Број на оглас: 3532506
Објавен на: 17.09.2020, 03:26
1 / 3

Vredestein HI-TRAC 2 kako novi 175 50 16

6.000 МКД
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
175
Висина:
50
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


4× Vredestein Hi-Trac2 letni kako novi