Број на оглас: 3532422
Објавен на: 06.03.2021, 09:52
1 / 3

OPEL CORSA 1.2 16v MOTOR

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Tип на делови:
Резервни делови за мотори

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Delovi za opel corsa 1.2
Dekla
Lance
Bombina
Klip
Vodna pumpa nova
Samo na delovi ne e cel motor