Број на оглас: 3532388
Објавен на: 26.03.2020, 12:23
1 / 12

Astra 1.4 8v

699 € Цената е фиксна 750 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1996
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam opel astra 1.4 8v benzin so klima elektrica na stakla centralno rekaro sedista prva boja bez korozii zacuvana mnogu za godinite