Број на оглас: 3532384
Објавен на: 29.05.2020, 18:17
1 / 1

BARAM DA KUPAM STAN PLACAM VEDNAS

30.000 €
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Греење:
Нема
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2017
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
kumanovo

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


BARAM STAN VO CENTAR PLACAM VEDNAS REALNI CENI OD 500 EURA DO 550 EURA PO KVADRAT ZAINTERISIRANITE NEKA SE JAVAT od 60 do 70 kvadrata.