Број на оглас: 3532376
Објавен на: 24.05.2020, 00:00
1 / 11

Sigma Adapter Nikon

240 € Цената не е фиксна
Резолуција:
Од 41 Мегапиксели
Марка:
Nikon

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Sigma 2X teleconverter
Za Sigma objektivi -Nikon
Kao nov