Број на оглас: 3532248
Објавен на: 07.04.2020, 22:21
1 / 5

Opel Corsa C (1200 cm3, 55 kW)

3.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel Corsa C 1200 cm3, 55 kW, so pominati 128 000 km vo bezprekorna sostojba i servisna knishka do posleden kilometar. Klima, elektrika. Napraven redoven servis pred 70 km.
Registrirana do 12.2020