Број на оглас: 3532221
Објавен на: 23.03.2020, 14:18
1 / 11

VW PASSAT 1.9 TDI 90KS Pasat

2.100 € Цената не е фиксна 2.200 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba stegnata na vozenje motor ekstra 90ka za pocetnici.
Za podetalni inf na 077 726 148