Број на оглас: 3532163
Објавен на: 12.04.2021, 18:39

REEBOK ORIGINAL PATIKI

По Договор 1.500 МКД
Tип на обувки:
Патики
Големина:
46
Боја:
Други
obuvki
Станете Премиум член

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Patikite se kako novi. Original kozni mn kvalitetni i udobni. Prakajm po kargo