Број на оглас: 3531938
Објавен на: 02.03.2020, 16:56
1 / 10

Peugeot 307 1.4 Hdi “Za Delovi”

88 € Цената е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e na prefektnja sostojba
Imam sve za Peugeot 307 1.4 HDI
Kolata imat pominato 156.000km