Број на оглас: 3531926
Објавен на: 08.04.2020, 12:18
1 / 10

Passat 1.9 tdi 86kw (116ps) PD motor

2.150 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Registrirana do 11.12.2020
So ful oprema
5 brzini
Klima (ispravna sostojba)
ASR
Senzor na brisac i drugo
Vredi da se vidi
moze zamena