Број на оглас: 3531813
Објавен на: 07.08.2020, 14:08
1 / 5

Golf 6 2.0 TDI HighLine Facelift -12

9.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Golf 6 2.0 tdi 2012 godina facelift highline oprema najvisoko nivo na oprema kupen od porshe registriran so zelen karton