Број на оглас: 3531755
Објавен на: 24.05.2020, 00:01
1 / 11

Mercedes C 220

3.500 € Цената не е фиксна 3.700 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam Mercedes C220 vo perfektna sostojba, uvozen od Svajcarija.

4 letni gumi so aluminiumski felgi
4 zimsko gumi so aluminiumski felgi

071.624.552