Број на оглас: 3531738
Објавен на: 23.06.2020, 14:58
1 / 10

Opel Astra H 1.7 CDTI

3.150 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo top sostojba registrirana do 30.12.2020 So zelen karton novi gumi nov akomulator novi plocki vo odlicna sostojba korekcija na cena na lice mesto !!
Tempomat
Komandi na volan
ABS
ESP
Senzor za doz
Klimatronik
Auto svetla
Maglenki
Greaci na retrovizori