Број на оглас: 3531624
Објавен на: 06.04.2020, 12:40
1 / 11

BMW 645 ci

1 €
Марка:
BMW
Модел:
645
Година:
2004
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
245 kw / 333 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava bmw 645 ci cist benzin, kolata e vo perfektna sostojba, maximalno socuvan, servisiran, registriran do 9 mesec, novi alu felgi so 4 novi Pireli gumi, FULL OPREMA...
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme...
Moze Zamena.
INFO SAMO NA: 070574526
INFO SAMO NA: 070574526