Број на оглас: 3531358
Објавен на: 07.04.2020, 21:17
1 / 2

Radio za Seat, VW

90 € Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam radio za Seat ili Vw, izvadeno od Seat Leon, pasira i na povise vw modeli. Radioto e kako novo se gleda i na slikite.