Број на оглас: 3531310
Објавен на: 29.05.2020, 18:29
1 / 5

NC750s DCT

6.800 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Honda
Вид:
Туринг
Година:
2019
Модел:
Nc750s dct
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Ima pominato 2100km,napraven mu e prv servis.. bez zameni