Број на оглас: 3531176
Објавен на: 26.03.2020, 00:06
1 / 4

VW jetta odlicno socuvana

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Jetta
Година:
1990
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
12 kw / 16 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW odlicno socuvana tel 070 286 614