Број на оглас: 3530993
Објавен на: 25.09.2020, 13:17
1 / 3

Се продава нива во месноста Сарика-Прилеп

1 €
Квадратура:
2400 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива во областа Сарика-Прилеп,приказ на сликите каде се најдува,површина од 2400m2,цена по договор,
Информации на тел 070/559-722