Број на оглас: 3530920
Објавен на: 08.04.2020, 13:42
1 / 12

БМВ 118 д 2005 год Чисто ново

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
118
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


➡️Бмв 118 од новиот мотор 144
➡️2007 година
➡️климатроник
➡️команди на волан
➡️централно
➡️Два клуча
➡️тарга може да се провери за километри
➡️алумински бандажи
➡️далечинско управувач
➡️фабричко радио
➡️чисто нови гуми 4
➡️борд компјутер
➡️рикардо седиште
➡️АБС

➡️Аср
➡️Електрика на стакла
Колата е чисто нова може проверка во било кој сервис со мала потрошувачка без никакви удари прва фарба има сите документи преводи тиф хомологација колата е пали воз
➡️инфо 072754525