Број на оглас: 3530901
Објавен на: 26.03.2020, 20:51
1 / 3

Fiat Tempra 1.6 Benz-Plin so Ates

500 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Tempra
Година:
1995
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pali vozi nema reg poveke info na tel 078 710 464