Број на оглас: 3530659
Објавен на: 06.07.2020, 08:29
1 / 8

Најефтини куќички за домашни миленичиња.

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Најефтино:
Се продаваат куќички за домашни миленичиња.
Продавам и изработувам по нарачка куќички за домашни миленичиња (кучиња и украсни зајчиња кафези за препелици) имаат изолација а материјалот е водоотпорен
Цена по договор.