Број на оглас: 3530586
Објавен на: 27.03.2020, 02:23
1 / 1

iPhone 7G - 32GB | B-M

195 €
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
7
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava iPhone 7-32GB, matt black super socuvan.