Број на оглас: 3530420
Објавен на: 01.04.2020, 03:18
1 / 1

Ponudete Samsung S20 Ultra za Samsung S10+

По Договор
Марка:
Samsung
Модел:
S20 Ultra
Боја:
Black
Интерна меморија:
256 GB
РАМ меморија:
10 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се бара


Menuvam Samsung Galaxy S10+ za Samsung S20 Ultra so moja doplata.