Број на оглас: 3530396
Објавен на: 26.09.2020, 19:02
1 / 12

vw passat b6 1.9 105ks 2006/2005

7.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


audi a3 sportback 1.9 77kw 105ks 2009 prva registiracija ne uvezuvano kupeno od porche skopje registrirano cela godina 4 novi gumi atest folii servisirano se komplet kolata e ednakvo na nova poveke info. 078/426/593. 078/426/593