Број на оглас: 3530299
Објавен на: 02.06.2020, 11:13
1 / 6

Agregat za navodnuvanje

1.600 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava agregat za navodnuvanje so motor Dajc 120 ks ,vlez na pumpa f150 a izlez f110.