Број на оглас: 3530119
Објавен на: 23.05.2020, 21:53
1 / 1

Kamera USB borescope CVS M1 ( endoscope )

20 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Nova. So led svetlo.