Број на оглас: 3529851
Објавен на: 26.03.2020, 14:00
1 / 9

OPEL ASTRA 1.7TD 75KS FULL OPREMA REGISTRACIJA CELA GODINA

1.350 € Цената не е фиксна 1.450 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlichna sostojba pali vozi
Napraven full servis pred 4000km
Rebrast,klinest,zategaci,vodna pumpa,ulje i site filtri.
Registracija cela godina do januari 2021
Odlicen motor i menjac.
Kolata e bez dopolnitelni vlozuvanja vo nea.
Ekstra cena za kesh
Kontakt telefon
078 965 255