Број на оглас: 3529842
Објавен на: 26.03.2020, 14:00
1 / 9

OPEL VECTRA 2.0DTI REDIZAJN FULL OPREMA

1.350 € Цената не е фиксна 1.450 €
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlichna sostojba pali vozi
Napravem mal. Servis ulje i filtri.
Registracija do 6 mesec
Odlicen motor i menjac
Novi gumi
Motor na lance bez smrt
Ekstra cena za kesh
Kontakt telefon
078 965 255