Број на оглас: 3529809
Објавен на: 28.05.2020, 00:00
1 / 4

VISEVICA D3 prikolka traktorska

2.950 € Цената не е фиксна 3.350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

UAZ Patriot dooel
Industriska bb Radovis
Радовиш

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


teska 2 000 kgr. so dokumenti
boja crvena 7 proizvedena 1988

Потврден огласувач
 UAZ Patriot dooel (претпријатие)