Број на оглас: 3529681
Објавен на: 26.03.2020, 19:21
1 / 7

LAKTOFRIZ 50 Litara POVOLJNO

1.200 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Laktrofiz 50 litarski Malko koriste cena povoljna