Број на оглас: 3529425
Објавен на: 04.06.2020, 09:25

Се продава стан

По Договор
Број на соби:
3
Квадратура:
78 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад
Адреса:
Солидарност 9

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан 78m2 на улица Солидарност 9, близу маркет Туш и градски пазар, реновиран, поседува 2 спални, дневна со кујна, голема тераса, ходник, шпајз, wc и подрум. Број за контакт 078392347.