Број на оглас: 3529409
Објавен на: 26.03.2020, 23:52
1 / 4

225/75-16 (С)

4.000 МКД Цената е фиксна
Тип на гуми:
Гуми за сите сезони
Ширина:
225
Висина:
75
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Произведени 2017 година , скоро нови