Број на оглас: 3529306
Објавен на: 24.05.2020, 19:05
1 / 6

Samsung A10 extra

6.000 МКД Цената не е фиксна 7.990 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
A 10
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e kupen vo septemvri a koristen samo 2 meseca,so 2 godini garancija,so nego sledi zastitno staklo,orginal maska bez nikakva grebka extra e zacuvan
4G LTE
13MP
5MP
32MEMORY
2GB RAM