Број на оглас: 3529260
Објавен на: 12.07.2020, 20:01
1 / 4

СЕ ПРОДАВА ПРЕКРАСНО ЗЕМЈШТЕ СО КУЌА ВО ПРИПОР

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2
Квадратура:
53 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Струја
Дворна површина:
460 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
hristo tatarchev 22/68a

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


-Еколошки чиста средина
-Прекрасен поглед на градот
-Најдобра локација
-Екстра услови
Контакт број 079 270 028
079 296 620