Број на оглас: 3529219
Објавен на: 27.03.2020, 01:26
1 / 7

B200 cdi sport paket

4.000 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
B 200
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


143 ks
217.000 km
Kolata e na bugarski tablici, napraven e servis ima novi gumi.

Telefon za kontakt 078334976 Kiril