Број на оглас: 3529045
Објавен на: 23.03.2020, 14:18
1 / 12

PASSAT 1.9 TDI 116KS Pasat

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba servisirana odrzuvana reg so zelen karton 4 zimski gumi uvezena od svajcarija od prv gazda. Realni kilometri so servisna kniska. Za podetalni inf na 077 726 148