Број на оглас: 3528839
Објавен на: 28.02.2020, 12:44
1 / 1

Lernelingu - Систем за учење на германски јазик

1.650 МКД

Категорија: Книги и литература / Книги / Останато

Вид на оглас: Се продава


АКЦИСКА ЦЕНА ДОДЕКА ИМА ЗАЛИХА - ЗАШТЕДИ 50%!

Lernelingu - Систем за учење на германски јазик
Започнете да зборувате германски за 2 недели и разговарајте со странци на патување без никаква блокада!

-Совалдеј ги основите на германскиот јазик за 14 дена
-Користи го јазикот на средно ниво после 2 недели
-Зголеми ги своите стручни способности
-Ја отстранува демотивираноста за учење
-Автоматски го забрзува учењето на германски јазик
Производот не е на продажба во физички продавници!

Како да нарачаш?
По телефон: 23 20 77 68
Преку email: marija.angelova@dobrokupuvanje.info
Прати порака на : reklama5.mk

Нарачаните производи ги испорачуваме во најкраток временски период од еден ден од добивањето на уплатата.

Гаранцијата и рок на враќање на парите важат 44 дена. Во тој период Ви ги враќаме парите доколку не сте задоволни од производот.

Бесплатна поштарина!
Производот го испраќаме преку брза пошта низ цела Македонија.
Плаќање при превземање! 100% безбедно купување!

Потврден огласувач
 СТУДИО ВЕРДЕ Дооел ШТИП