Број на оглас: 3528789
Објавен на: 26.03.2020, 19:08
1 / 7

FIAT DOBLO 19MJTD PERFEKTNO

3.500 € 3.900 €
Марка:
Fiat
Модел:
Doblo
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat doblo 19 mjtd 105 ks euro4 plateni davacki do registracuja