Број на оглас: 3528781
Објавен на: 01.06.2020, 18:39
1 / 2

Extra gumi: 2good year i 1nexen - odlicni i eftini

2.400 МКД 2.500 МКД
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
205
Висина:
65
Дијаметар:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Odlicni gumi, extra
Site 3 za 2.500 denari
Poedinecno po 1.000 denari
2 gumi = 205/65-15" 2014 godina
1 guma= 185/65-15" 2017 godina

Moze samo gumi, moze i so bandazi.
Bandazite se 5x100/15",
Poedinecno 1 bandaz za 800 denari.

Moze zamena za 185/60-14"

076/225-153