Број на оглас: 3528447
Објавен на: 09.07.2020, 01:08
1 / 3

Otkupuvam kupuvam vozila avtomobili na mk tabli

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
95000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Otkupuvam vozila na mk tabli vo ispravna sostojba
Ispod pazarna vrednost
isplata vednas!!!

Потврден огласувач
 Mедија Mаркет 2008