Број на оглас: 3528381
Објавен на: 31.03.2020, 11:39
1 / 4

Mercedes B Klasa

1 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
B 180
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes B klasa 180 cdi 2011 god so servisna kniska uvezena e od Germanija 174297 km Klima greaci na sedista kolata e Staklo TOP Tel 070/232-710 Sokole