Број на оглас: 3528197
Објавен на: 03.08.2020, 13:20
1 / 4

Garmin Dezl 770 LMT-D Kamjonska navigacija

280 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kamjonska navigacija Garmin Dezl 770 donesena od Anglija uste so garancija mnogu malku koristena golemina na ekran 7 inchi cena 300evra