Број на оглас: 3528097
Објавен на: 26.03.2020, 19:15
1 / 3

Fiat cinquecento 900

10 € 699 €
Марка:
Fiat
Модел:
Cinquecento
Година:
1997
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
29 kw / 39 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava cinquecento vo dobra sostojba 97 god 900 kubici ne e registrirano.