Број на оглас: 3528013
Објавен на: 30.03.2020, 17:08
1 / 11

MERCEDES C 220 D

600 € Цената не е фиксна 650 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mercedes C220 D 1997god obicen dizel registracia istecena za zamena e druga centa poveke informacii na telefon 077-522-001