Број на оглас: 3527961
Објавен на: 30.06.2020, 22:35
1 / 10

Wv pasat vo extra sostojba bez popravki kako nov

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet nepraven ima faktura stoe smenoto so 2 god garancija 4 novi gumi tel za kontak goki 071207822