Број на оглас: 3527790
Објавен на: 08.08.2020, 16:27
1 / 9

Opel Astra 1.7 cdti 80ks

2.700 € 2.900 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba bez nikakvi zabeleski
Klima
Komandi na volan
Bord compjuter
Orginal cd radio so komandi na volan
El stakla
El retrovizori
16al bandasi
Skoro novi gumi
Pogodna za vozac pocetnik
Uvezena e od belgija
Moze da se proba vo sekoe vreme