Број на оглас: 3527744
Објавен на: 26.03.2020, 23:25
1 / 6

Se izdava dukan za sekakva namena

1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
40 m²
Греење:
Нема

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava dukan na ulica pirinska
Informacii na 074200005